Polityka. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

Subskrybuj
Nauka

Przyczepa Ecocapsule, słuchawki Sennheiser MX 686G, Kindle Paperwhite

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Kindle Paperwhite. Nowy czytnik Amazona. Kindle Paperwhite. Nowy czytnik Amazona. materiały prasowe
Na rynku pojawia się mnóstwo nowych, mniej lub bardziej użytecznych (i zrozumiałych), urządzeń. Ta rubryka, mamy nadzieję, choć trochę pomoże zorientować się w tym gąszczu.
Ecocapsule ustawić można na środku pustkowia, na plaży, na klifie, na łące, z dala od sieci elektrycznej i ludzkich siedzib – by żyć i pracować w całkiem komfortowych warunkach.materiały prasowe Ecocapsule ustawić można na środku pustkowia, na plaży, na klifie, na łące, z dala od sieci elektrycznej i ludzkich siedzib – by żyć i pracować w całkiem komfortowych warunkach.

Słowacka ekokapsuła

Lubimy takie pomysły w tej rubryce – stymulujące, świeże, choć na pierwszy rzut oka nieco jakby na wyrost. Grupa młodych i prawdopodobnie miłych (bo skąd niby nazwa Nice Architects?) architektów ze Słowacji zaprezentowała niedawno prototyp obiektu o nazwie Ecocapsule. Jest to rodzaj supernowoczesnej przyczepy kempingowej, tym jednak różniącej się od tradycyjnej, że samowystarczalnej energetycznie, eleganckiej i pozbawionej kółek.

Polityka 30.2015 (3019) z dnia 21.07.2015; Nauka ; s. 67
Oryginalny tytuł tekstu: "Przyczepa Ecocapsule, słuchawki Sennheiser MX 686G, Kindle Paperwhite"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kultura

Katarzyna Nosowska dla „Polityki”: Jestem moim planem na życie

Dziś w stosunku do artystów jest coś chłodnego – mówi Katarzyna Nosowska, tegoroczna laureatka towarzyszącej Paszportom POLITYKI nagrody specjalnej Kreator Kultury.

Bartek Chaciński
20.01.2022