Nauka

Sony RX1R II, Fujifilm XQ2, dysk SSD 850 Pro 2TB

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Sony RX1R II Sony RX1R II materiały prasowe
Na rynku pojawia się mnóstwo nowych, mniej lub bardziej użytecznych (i zrozumiałych) urządzeń. Ta rubryka, mamy nadzieję, choć trochę pomoże zorientować się w tym gąszczu.
Fujifilm XQ2materiały prasowe Fujifilm XQ2

Zrośnięty z obiektywem

Ludzie się starzeją, drzewa usychają, mleko się rozlewa i tak dalej. Branża elektroniki użytkowej natomiast daje – choć nie za darmo – poczucie, że można tempo nieporządku lokalnie przyhamować, np. kupując nowe wydanie dobrze znanego modelu. Niemal zawsze będzie lepsze od poprzedniego. A nazwa pozostanie ta sama. Nie inaczej jest z Sony RX1R II, drugą wersją znakomitego kompaktowego aparatu fotograficznego, który parę lat temu zasłynął tym, że udało się w nim upakować pełnoklatkową matrycę.

Polityka 44.2015 (3033) z dnia 27.10.2015; Nauka ; s. 71
Oryginalny tytuł tekstu: "Sony RX1R II, Fujifilm XQ2, dysk SSD 850 Pro 2TB"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Pomocnik Historyczny

Kobiety na froncie

Rozmowa ze Swiatłaną Aleksijewicz, autorką bestsellera „Wojna nie ma w sobie nic z kobiety”, o żołnierkach Armii Czerwonej

Paweł Sulik
15.06.2021