„Polityka”. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

SUBSKRYBUJ
Nauka

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

iPhone SE iPhone SE materiały prasowe
Sony RX10 IIImateriały prasowe Sony RX10 III

Powrót do przeszłości

Nie ma pewności, czym kierowali się dyrektorzy Apple, wprowadzając na rynek telefon, który do złudzenia przypomina model sprzed paru lat. Jeszcze niedawno takie posunięcie zostałoby uznane za przejaw słabości, twórczego uwiądu giganta z Kalifornii. Nam się tak nie wydaje. iPhone SE dla wielu może być sygnałem nie niedomagania firmy, ale pewnej dojrzałości i ustatkowania. Użytkownikom oczekującym premiery nowego modelu flagowego o liczbie porządkowej 7 Apple proponuje nieduży jak na dzisiejsze standardy, nieostentacyjny, nierzucający się w oczy, nieepatujący zbędnymi nowościami czy trudnymi do uchwycenia na mrozie obłościami telefon o niespotykanie szybkim procesorze A9, znanym ze znacznie większych i znacznie droższych modeli.

Polityka 16.2016 (3055) z dnia 12.04.2016; Nauka ; s. 81
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kraj

Układ się rozpada. Spowiedź byłego doradcy Morawieckiego

Tomasz Krawczyk, były doradca Lecha Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego, o nadziejach i złudzeniach ludzi PiS.

Rafał Kalukin
03.12.2020