Polityka. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

Subskrybuj
Nauka

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Panasonic GH5 Panasonic GH5 materiały prasowe
AirPods, czyli bezprzewodowe słuchawki do iPhonamateriały prasowe AirPods, czyli bezprzewodowe słuchawki do iPhona

Złe lepszego początki

Nieboskłon internetów przeszyła niedawno wiadomość, że Apple zaczyna sprzedawać słuchawki bez kabelka. Podczas wrześniowej, nieco żenującej prezentacji kalifornijska firma odsłoniła nie tylko ten „wynalazek”, on jednak ściągnął na siebie chyba najwięcej uwagi, więcej nawet niż „czarny jak przestrzeń kosmiczna” iPhone 7. Słuchawki, w nomenklaturze Apple znane jako AirPods, stały się natychmiast obiektem kpin. Zapewne nie bez powodu, bo ich minimalistyczny kształt zdaje się sugerować, że niechętnie będą pozostawać tam, gdzie inżynierowie przewidzieli ich miejsce, czyli w uchu.

Polityka 40.2016 (3079) z dnia 27.09.2016; Nauka ; s. 69
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Historia

Od SB do NATO i UE

Książka amerykańskiego dziennikarza Johna Pomfreta pokazuje, jak po 1989 r. solidarnościowe władze z pomocą byłych szpiegów SB otworzyły nam drzwi na Zachód.

Grzegorz Rzeczkowski
17.01.2022