Polityka. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

Subskrybuj
Nauka

Młodzi naukowcy robią kolejny „Krok w przyszłość”

II edycja konkursu mFundacji

Laureaci konkursu od lewej: Konrad Deka, Agnieszka Hejna i Kamil Rychlewicz. Laureaci konkursu od lewej: Konrad Deka, Agnieszka Hejna i Kamil Rychlewicz. Tadeusz Późniak / Polityka
Matematyka to nie wiedza tajemna, dla garstki pasjonatów, ale fundament logicznego myślenia. Pomaga w zdobyciu ścisłego wykształcenia oraz w zrozumieniu otaczającego nas świata.
Archiwum

Od czterech lat Fundacja mBanku wspiera edukację matematyczną na różnych poziomach – od przedszkola po szkoły wyższe. Celem działań jest nie tylko kreowanie pozytywnego wizerunku matematyki, pokazywanie, jak interesująca i potrzebna w codziennym życiu jest umiejętność sprawnego liczenia, ale także inspirowanie nauczycieli do poszukiwania nowych rozwiązań w uczeniu matematyki. – Setki szkół i organizacji pozarządowych skorzystało ze wsparcia mFundacji. Ponad 400 tys. beneficjentów, w tym dzieci, uczniów i studentów, wzięło udział w kilkuset sfinansowanych przez nas projektach – mówi jej prezes Iwona Ryniewicz.

Polityka 16.2018 (3157) z dnia 17.04.2018; Materiał edukacyjno-informacyjny; s. 56
Oryginalny tytuł tekstu: "Młodzi naukowcy robią kolejny „Krok w przyszłość”"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Nauka

Testy antygenowe i omikron. Jak poprawnie zrobić wymaz?

Testy antygenowe na koronawirusa mają tę zaletę, że są szybkie i można je zrobić samodzielnie, ale wiele wskazuje, że w dobie omikronu będzie trzeba zmienić sposób ich wykonywania. Większa skuteczność wykrywania infekcji jest szczególnie istotna w kontekście ostatniego komunikatu WHO.

Piotr Rzymski
12.01.2022