Twoja „Polityka”. Jest nam po drodze. Każdego dnia.

Pierwszy miesiąc tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Nagrody Naukowe

Gala wręczenia 22. Nagród Naukowych POLITYKI - FOTORELACJA

Nasi laureaci w trakcie pamiątkowego selfie: Mateusz Spałek, Żaneta Świderska-Chadaj, Joanna Rak, Karolina Ćwiek-Rogalska i Małgorzata Włodarczyk-Biegun. Nasi laureaci w trakcie pamiątkowego selfie: Mateusz Spałek, Żaneta Świderska-Chadaj, Joanna Rak, Karolina Ćwiek-Rogalska i Małgorzata Włodarczyk-Biegun. Leszek Zych / Polityka
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

W niedzielę 16 października po raz 22. przyznaliśmy stypendia młodym zdolnym naukowcom w ramach programu zapoczątkowanego na łamach POLITYKI pod hasłem "Zostańcie z nami!" w 2001 roku. Zapraszamy do obejrzenia fotograficznego skrótu ze wspólnie spędzonego niedzielnego popołudnia w towarzystwie wybitnych naukowców i tych, którzy razem z nami doceniają siłę i wagę nauki.

Goście się zbierają, napięcie rośnie.PolitykaGoście się zbierają, napięcie rośnie.

Dr Irena Eris, jurorka i fundatorka programu z prof. Tomaszem Szapiro, przewodniczącym Kapituły Profesorskiej.PolitykaDr Irena Eris, jurorka i fundatorka programu z prof. Tomaszem Szapiro, przewodniczącym Kapituły Profesorskiej.

Finaliści w kategorii nauk humanistycznych, dr Paweł Korpal i dr Karolina Ćwiek-Rogalska, chyba się już znają.PolitykaFinaliści w kategorii nauk humanistycznych, dr Paweł Korpal i dr Karolina Ćwiek-Rogalska, chyba się już znają.

Galę poprowadzili red. Agnieszka Krzemińska, dziennikarka naukowa 'Polityki' i Jerzy Baczyński, redaktor naczelny tygodnika.PolitykaGalę poprowadzili red. Agnieszka Krzemińska, dziennikarka naukowa "Polityki" i Jerzy Baczyński, redaktor naczelny tygodnika.

W tym roku mogliśmy się wreszcie spotkać w większym gronie i mniejszym reżimie sanitarnym.PolitykaW tym roku mogliśmy się wreszcie spotkać w większym gronie i mniejszym reżimie sanitarnym.

Miłosz Bembinow, Prezes Stowarzyszenia Autorów ZAiKS, które także w tym roku wsparło finansowo Nagrody Naukowe.PolitykaMiłosz Bembinow, Prezes Stowarzyszenia Autorów ZAiKS, które także w tym roku wsparło finansowo Nagrody Naukowe.

Sektor 'vipowski', czyli nasi fundatorzy i jurorzy.Leszek Zych/PolitykaSektor "vipowski", czyli nasi fundatorzy i jurorzy.

W imieniu Kapituły Obywatelskiej wystąpił Michał Komar, zastępca przewodniczącego Stowarzyszenia Autorów ZAiKS.PolitykaW imieniu Kapituły Obywatelskiej wystąpił Michał Komar, zastępca przewodniczącego Stowarzyszenia Autorów ZAiKS.

Dr Karolina Ćwiek-Rogalska jako pierwsza odpowiadała na trudne i celowo podchwytliwe pytania prowadzących.PolitykaDr Karolina Ćwiek-Rogalska jako pierwsza odpowiadała na trudne i celowo podchwytliwe pytania prowadzących.

Dr Paweł Korpal zapewnił nas, że sztuczna inteligencja nie zastąpi tłumaczy.PolitykaDr Paweł Korpal zapewnił nas, że sztuczna inteligencja nie zastąpi tłumaczy.

Laureatką w kategorii nauk humanistycznych została dr Karolina Ćwiek-Rogalska.PolitykaLaureatką w kategorii nauk humanistycznych została dr Karolina Ćwiek-Rogalska.

Dr hab. Joanna Rak odbiera gratulacje zwycięstwa w kategorii nauk społecznych z rąk prof. Tomasza Szapiro.PolitykaDr hab. Joanna Rak odbiera gratulacje zwycięstwa w kategorii nauk społecznych z rąk prof. Tomasza Szapiro.

Dr Jan K. Nowak, finalista w kategorii nauk o życiu.Leszek Zych/PolitykaDr Jan K. Nowak, finalista w kategorii nauk o życiu.

Główna nagroda w kategorii nauk o życiu wędruje do dr. n. med. Mateusza Spałka.PolitykaGłówna nagroda w kategorii nauk o życiu wędruje do dr. n. med. Mateusza Spałka.

Dr hab. Krzysztof Jachymski, fizyk teoretyczny, musiał wytłumaczyć się ze sprawy kota, którego miał i nie miał.PolitykaDr hab. Krzysztof Jachymski, fizyk teoretyczny, musiał wytłumaczyć się ze sprawy kota, którego miał i nie miał.

W naukach ścisłych wygrywa dr inż. Małgorzata Włodarczyk-Biegun.PolitykaW naukach ścisłych wygrywa dr inż. Małgorzata Włodarczyk-Biegun.

Dr hab. inż. Maria Kurańska, jedna z trzech finalistek w kategorii nauk technicznych.PolitykaDr hab. inż. Maria Kurańska, jedna z trzech finalistek w kategorii nauk technicznych.

Dr inż. arch. Anna Miśniakiewicz opowiada o konieczności projektowania uwzględniającego potrzeby osób starszych.PolitykaDr inż. arch. Anna Miśniakiewicz opowiada o konieczności projektowania uwzględniającego potrzeby osób starszych.

Michał Komar ogłasza nazwisko laureatki w kategorii nauk technicznych: dr hab. inż. Żanety Świderskiej-Chadaj.PolitykaMichał Komar ogłasza nazwisko laureatki w kategorii nauk technicznych: dr hab. inż. Żanety Świderskiej-Chadaj.

Tradycyjne wspólne zdjęcie laureatów, finalistów, jurorów i fundatorów nagród.Leszek Zych/PolitykaTradycyjne wspólne zdjęcie laureatów, finalistów, jurorów i fundatorów nagród.

Pamiątkowe zdjęcie dr. Jakuba Ciążeli, geologa, który niespodziewanie został finalistą w kategorii nauk społecznych.Leszek Zych/PolitykaPamiątkowe zdjęcie dr. Jakuba Ciążeli, geologa, który niespodziewanie został finalistą w kategorii nauk społecznych.

Red. Ewa Wilk, prof. Andrzej Jacek Blikle, członek Kapituły Obywatelskiej oraz prof. Jerzy Duszyński, Prezes Polskiej Akademii Nauk.PolitykaRed. Ewa Wilk, prof. Andrzej Jacek Blikle, członek Kapituły Obywatelskiej oraz prof. Jerzy Duszyński, Prezes Polskiej Akademii Nauk.

Dr inż. arch. Anna Miśniakiewicz i jej goście.PolitykaDr inż. arch. Anna Miśniakiewicz i jej goście.

Telefony łączą naszych laureatów: Joannę Rak, Żanetę Świderską-Chadaj, Mateusza Spałka i Karolinę Ćwiek-Rogalską.Leszek Zych/PolitykaTelefony łączą naszych laureatów: Joannę Rak, Żanetę Świderską-Chadaj, Mateusza Spałka i Karolinę Ćwiek-Rogalską.

Dr hab. inż. Żaneta Świederska-Chadaj w rozmowie z Miłoszem Bembinowem, Prezesem Stowarzyszenia Autorów ZAiKS.PolitykaDr hab. inż. Żaneta Świederska-Chadaj w rozmowie z Miłoszem Bembinowem, Prezesem Stowarzyszenia Autorów ZAiKS.

Karol Jałochowski, redaktor naczelny Pulsara i szef działu naukowego w 'Polityce', gratuluje laureatom.Leszek Zych/PolitykaKarol Jałochowski, redaktor naczelny Pulsara i szef działu naukowego w "Polityce", gratuluje laureatom.

.Polityka.

Więcej na ten temat
Reklama
Reklama