Polityka. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

Subskrybuj
Rynek

Edukator Ekonomiczny - wiedza na czas kryzysu

Ann Thomas / Corbis
Zapraszamy do kolejnej edycji Edukatora Ekonomicznego POLITYKI i Narodowego Banku Polskiego

Światowy kryzys finansowy trwa już piąty rok i ciągle przeraża. Wciągnął niemal w całości Europę, nadal gnębi Amerykę, rujnuje nadzieje gospodarcze wiązane do niedawna z Azją. Przez ostatnie kilka lat organizacjom międzynarodowym, bankom centralnym i rządom najważniejszych państw udało się uniknąć najgorszego w postaci bankructwa dużej części międzynarodowego systemu finansowego, ale niewykluczone, że to tylko odroczenie wyroku. Świat, w tym także Polskę, czekają kolejne trudne lata. Czy można się do nich przygotować?

Na to pytanie będziemy się starać odpowiedzieć w kolejnym cyklu Edukatorów Ekonomicznych, przygotowanych przez POLITYKĘ wspólnie z Narodowym Bankiem Polskim. Wychodzimy z założenia, że tylko wiedza pozwoli zrozumieć mechanizmy rządzące globalną gospodarką oraz interpretować docierające do nas codziennie - niejednokrotnie sprzeczne - informacje o kondycji ekonomicznej Polski i innych krajów.

Artykuły z cyklu Edukator Ekonomiczny będą publikowane co cztery tygodnie w drukowanej POLITYCE, będzie je również można znaleźć w wydaniach elektronicznych oraz w Polityce Cyfrowej.

Przygotowaliśmy również specjalną stronę w naszym serwisie, gdzie zbieramy wszystkie materiały dotąd opublikowane w naszym cyklu. Zachęcamy do odwiedzenia: www.polityka.pl/rynek/edukatorekonomiczny >>

Więcej na ten temat
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kultura

Sinéad O’Connor: historia zniszczonej kariery

W dzisiejszej gorącej debacie o „kulturze unieważniania” warto pamiętać o historii. Książkowe wspomnienia Sinéad O’Connor nie pozostawiają wątpliwości, że ją unieważniono całkiem skutecznie.

Bartek Chaciński
20.07.2021
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną