Rynek

Czas na zmiany

Najlepszy czas na remont mieszkania

Remont jest okazją, żeby wprowadzić w mieszkaniu zmiany podnoszące standard albo obniżające rachunki za media. Remont jest okazją, żeby wprowadzić w mieszkaniu zmiany podnoszące standard albo obniżające rachunki za media. Image Source / EAST NEWS
Materiałów budowlanych jest zatrzęsienie i można jeszcze odzyskać za nie część VAT. Jeśli modernizować mieszkanie, to teraz. W przyszłym roku będzie trochę drożej.
MK/Polityka

Gorączki zakupów nie ma – mówi Mirosław Ziółek, doradca z warszawskiej hurtowni Polskich Składów Budowlanych. – To jest spokojny rok, bez załamania albo wzrostu sprzedaży. Ceny też są ustabilizowane.

Kot w worku

Przy zakupie materiałów radzimy sprawdzić, czy mają znak CE, świadczący, że wyrób spełnia wymagania dyrektyw unijnych. Od 1 lipca br. powinny go mieć – poza kilkoma wyjątkami – wszystkie sprzedawane wyroby budowlane.

Polityka 41.2013 (2928) z dnia 08.10.2013; Poradnik; s. 70
Oryginalny tytuł tekstu: "Czas na zmiany"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kultura

Polonia jest taka jak my. Ewa Winnicka opowiada o polskim Greenpoincie

Mnie ten temat dlatego tak bardzo pociąga, że zmusza do zastanowienia, co to znaczy być w ogóle Polakiem – mówi Ewa Winnicka, autorka książki „Greenpoint. Kroniki Małej Polski”.

Janusz Wróblewski
16.06.2021