Rynek

Czas na zmiany

Najlepszy czas na remont mieszkania

Remont jest okazją, żeby wprowadzić w mieszkaniu zmiany podnoszące standard albo obniżające rachunki za media. Remont jest okazją, żeby wprowadzić w mieszkaniu zmiany podnoszące standard albo obniżające rachunki za media. Image Source / EAST NEWS
Materiałów budowlanych jest zatrzęsienie i można jeszcze odzyskać za nie część VAT. Jeśli modernizować mieszkanie, to teraz. W przyszłym roku będzie trochę drożej.
MK/Polityka

Gorączki zakupów nie ma – mówi Mirosław Ziółek, doradca z warszawskiej hurtowni Polskich Składów Budowlanych. – To jest spokojny rok, bez załamania albo wzrostu sprzedaży. Ceny też są ustabilizowane.

Kot w worku

Przy zakupie materiałów radzimy sprawdzić, czy mają znak CE, świadczący, że wyrób spełnia wymagania dyrektyw unijnych. Od 1 lipca br. powinny go mieć – poza kilkoma wyjątkami – wszystkie sprzedawane wyroby budowlane.

Polityka 41.2013 (2928) z dnia 08.10.2013; Poradnik; s. 70
Oryginalny tytuł tekstu: "Czas na zmiany"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Rynek

Jak PGNiG dosala Zatokę Pucką

Dlaczego mieszkańcom nadmorskiego Kosakowa przeszkadza, że morze jest słone?

Ryszarda Socha
12.11.2019