Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 9,90 zł!

Subskrybuj
Rynek

Pod ekopresją

Najważniejsze materiały do budowy domu

Program antysmogowy, przygotowany w ubiegłym roku przez rząd, przewiduje stopniową likwidację domowych pieców na węgiel. Program antysmogowy, przygotowany w ubiegłym roku przez rząd, przewiduje stopniową likwidację domowych pieców na węgiel. Alberto Masnovo / PantherMedia
Przez markety i składy budowlane przeszły w ostatnich tygodniach tłumy. Oferta rynku materiałów staje się coraz bogatsza. Szukajmy tych spod znaku eko.
Marcowe targi budownictwa we Wrocławiu - promowano rozwiązania ekologiczne.Maciej Kulczyński/PAP Marcowe targi budownictwa we Wrocławiu - promowano rozwiązania ekologiczne.

Marcowe targi materiałów budowlanych w Kielcach były rekordowe, producentów i kupców przyjechało więcej niż w minionych latach. Sezon budowlany zapowiada się dobrze. Coraz częściej kupujemy całe zestawy materiałów i akcesoriów: kompletne systemy kominowe, rynnowe, wentylacyjne, dachowe. Dla zwolennika znów modnego płaskiego dachu są oferty systemów z papami nowej generacji, odpornymi na mróz i promieniowanie UV, w praktyce niewymagającymi konserwacji.

Polityka 17.2014 (2955) z dnia 21.04.2014; Poradnik; s. 82
Oryginalny tytuł tekstu: "Pod ekopresją"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Subskrybuję

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >