Ranking: w którym banku najlepiej trzymać pieniądze

Wybierz dla siebie najlepsze konto
Jak połapać się w gęstwinie ofert i umów, pełnych gwiazdek i zapisów drobnym drukiem? Jak nie wpaść z deszczu pod rynnę? Zmęczonym i pogubionym w tym świecie proponujemy Porównywarkę POLITYKI.
Niestety, nawet w przypadku kont internetowych prowadzonych za darmo, banki mają dla klientów coraz więcej przykrych niespodzianek.
Marek Sobczak/Polityka

Niestety, nawet w przypadku kont internetowych prowadzonych za darmo, banki mają dla klientów coraz więcej przykrych niespodzianek.

Każdego dnia jesteśmy zasypywani ofertami. Bankowcy namawiają, żeby skorzystać z atrakcyjnych kont bankowych czy kart kredytowych, firmy telekomunikacyjne mają dla nas rozmowy za zero złotych i bajecznie tani internet, ubezpieczyciele polisy ubezpieczeniowe, które od wszystkiego ochronią, a firmy energetyczne prąd za półdarmo. Jaka jest prawda, dowiadujemy się zwykle po czasie, gdy pojawią się pierwsze faktury do zapłacenia.

Dziennikarze tygodnika będą prześwietlać dla państwa rozmaite oferty, porównywać je, ostrzegać przed pułapkami zastawianymi przez speców od marketingu.

Wykorzystałeś swoją miesięczną pulę 10 tekstów z POLITYKI dostępnych nieodpłatnie w naszym serwisie.
Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną