Rynek

Więcej niż remont

Jak skutecznie ocieplić swój dom

Wykończenie i zaaranżowanie wyremontowanych już wnętrz zależy od stanu konta właściciela i panującej mody. Wykończenie i zaaranżowanie wyremontowanych już wnętrz zależy od stanu konta właściciela i panującej mody. tkemot / PantherMedia
Duży remont to okazja do podniesienia standardu domu albo mieszkania. Druga młodość powinna być lepsza od pierwszej.
Termomodernizacja jest inwestycją wymagającą wyłożenia sporych pieniędzy.Tomasz Krufczyk/Forum Termomodernizacja jest inwestycją wymagającą wyłożenia sporych pieniędzy.

Polacy lubią komfort. Z badań przeprowadzonych przez ośrodki Operate A/S i Wilke na zlecenie firmy Velux wynika, że w tym roku najchętniej robią remont łazienki. Magazyny wnętrzarskie i markety budowlane kuszą rozwiązaniami, którym trudno się oprzeć. Na przykład deszczownicami, zapewniającymi kąpiel w szerokim strumieniu wody. W modnej łazience miejsce tradycyjnej kabiny prysznicowej zajmuje teraz wnęka, wyłożona płytkami i odgrodzona od reszty pomieszczenia tylko taflą szkła.

Za ciepłą ścianą

Z tych samych badań wynika, że kolejnym popularnym remontem jest ciągle ocieplanie domów.

Polityka 41.2015 (3030) z dnia 06.10.2015; Poradnik budowlany; s. 52
Oryginalny tytuł tekstu: "Więcej niż remont"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Rynek

Jak PGNiG dosala Zatokę Pucką

Dlaczego mieszkańcom nadmorskiego Kosakowa przeszkadza, że morze jest słone?

Ryszarda Socha
12.11.2019