Rynek

Przegląd informacji rynkowych

Polityka
Koniec marki Zelmer. Niemiecki koncern BSH nie będzie już produkował drobnego sprzętu domowego pod tą marką.Andrzej Wiernicki/EAST NEWS Koniec marki Zelmer. Niemiecki koncern BSH nie będzie już produkował drobnego sprzętu domowego pod tą marką.

Wydarzenia

• Firma Newag, producent pociągów z Nowego Sącza, dostarczy 11 elektrycznych składów – Impuls II dla włoskiego przewoźnika Ferrovie Del Sud Est z siedzibą w Bari. Będą to pierwsze polskie elektryczne zespoły do przewozu pasażerów, dopuszczone do jazdy na terenie Europy Zachodniej. Po serii badań i testów zgodę na to wydała włoska Narodowa Agencja Bezpieczeństwa Kolejowego. Newag sprzedawał już do Włoch pociągi, ale spalinowe.

PKO Leasing wzmacnia swoją pozycję na rynku leasingu i krótkoterminowego wynajmu aut.

Polityka 23.2019 (3213) z dnia 04.06.2019; Rynek; s. 47
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Młodzi: monogamia to tylko jedna z opcji

Amelia chętnie słucha, gdy jej chłopak opowiada, jak mu się udała randka z drugą dziewczyną. Dla coraz większej liczby młodych monogamia przestaje być normą. Staje się tylko jedną z opcji.

Norbert Frątczak
11.10.2021