Polityka. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

Subskrybuj
Rynek

Przegląd informacji rynkowych

Polityka
Do terminalu LNG w Świnoujściu dotarła kolejna dostawa (165 tys. m sześc.) skroplonego gazu ziemnego (LNG) z USA.Cezary Aszkiełowicz/Agencja Gazeta Do terminalu LNG w Świnoujściu dotarła kolejna dostawa (165 tys. m sześc.) skroplonego gazu ziemnego (LNG) z USA.

Wydarzenia

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) przeznaczyło 105 mln na program CyberSecldent wspierający projekty podnoszące poziom bezpieczeństwa w polskiej cyberprzestrzeni. Program – realizowany w formie konkursu – skierowany jest do jednostek naukowych i przedsiębiorców, którzy tworzą i rozwijają technologie związane m.in. z cyfrową tożsamością czy wdrożeniem nowych technik identyfikacji i uwierzytelniania.

Polityka 32.2019 (3222) z dnia 06.08.2019; Rynek; s. 48
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kultura

Katarzyna Nosowska dla „Polityki”: Jestem moim planem na życie

Dziś w stosunku do artystów jest coś chłodnego – mówi Katarzyna Nosowska, tegoroczna laureatka towarzyszącej Paszportom POLITYKI nagrody specjalnej Kreator Kultury.

Bartek Chaciński
20.01.2022