Rynek

Drugi dom nad morzem

Gdańsk Oliwa, osiedle Opacka z lotu ptaka. Gdańsk Oliwa, osiedle Opacka z lotu ptaka. Polityka
Mieszkania nad Bałtykiem pozwalają nie tylko znaleźć dla siebie miłą odskocznię od codzienności, ale także zarabiać na wynajmie. Apartament na Wybrzeżu wydaje się dobrą lokatą kapitału zwłaszcza w niepewnych czasach – jak dzisiejsze.
Wizualizacja budowanego w Pobierowie hotelu Hilton Garden Inn.Polityka Wizualizacja budowanego w Pobierowie hotelu Hilton Garden Inn.

Pandemia wprowadziła w nasze życie wiele nerwowości, ale też sprawiła, że zaczęliśmy na nowo zastanawiać się nad naszymi priorytetami. Szczególną uwagę zwróciliśmy na mieszkania i domy, w których wiosną musieliśmy spędzić dużo więcej czasu, niżbyśmy tego chcieli. W wakacje większość z nas pozostała w Polsce, często pierwszy raz od dawna, i odkryła wiele pięknych miejsc, do których chciałaby regularnie wracać. Zagraniczne podróże także jesienią są bardzo trudne do zrealizowania, gdy cała Europa przeżywa drugą falę koronawirusa.

Polityka 43.2020 (3284) z dnia 20.10.2020; Inwestycje; s. 68

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Nauka

Skąd dramatyczne wahania liczby infekcji covid-19?

Czym tłumaczyć gwałtowny spadek raportowanych zakażeń koronawirusem? Rozmawiamy z dr. Franciszkiem Rakowskim z ICM, który modeluje przebieg pandemii od samego jej początku.

Karol Jałochowski
26.11.2020