Rynek

Wieże ciśnień

Wieże na wybrzeżu

Wizualizacja dwóch 33-kondygnacyjnych wież Lesława Siemaszki w Międzyzdrojach. Wizualizacja dwóch 33-kondygnacyjnych wież Lesława Siemaszki w Międzyzdrojach. Shutterstock/Materiały prasowe
Czy przypadek Międzyzdrojów czegoś nauczy i zahamuje dewastację krajobrazów polskiego wybrzeża?
11-kondygnacyjny hotel Tadeusza Gołębiewskiego w Pobierowie.Reporter 11-kondygnacyjny hotel Tadeusza Gołębiewskiego w Pobierowie.

Szczeciński deweloper Lesław Siemaszko nie krył dumy, gdy informował, że jego firma dysponuje prawomocnym pozwoleniem na budowę dwóch 33-kondygnacyjnych wież (112 m wysokości, ponad 30 tys. m kw. powierzchni użytkowej, 345 apartamentów) na wydmie w Międzyzdrojach. „Wizjonerski i ekskluzywny projekt”, „niesamowity widok na niekończący się horyzont”, „magnes dla fanów monumentalnych budowli” – zachwala swoje przyszłe dzieło. „Przedsięwzięcie jest pionierskie i bardzo ekscytujące.

Polityka 17.2021 (3309) z dnia 20.04.2021; Rynek; s. 36
Oryginalny tytuł tekstu: "Wieże ciśnień"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Chłopcy 30+, czyli faceci jak dzieci

Psychologowie alarmują: to już epidemia. Pokolenie 20-, 30-, a nawet 40-latków nie chce dorosnąć.

Agnieszka Sowa
12.07.2016