Poradniki rynkowe

Chcemy mieszkać lepiej

Zainteresowanie domami i działkami rośnie w jeszcze szybszym tempie niż mieszkaniami. Zainteresowanie domami i działkami rośnie w jeszcze szybszym tempie niż mieszkaniami. Shutterstock
Pandemia uświadomiła nam, jak ważne jest miejsce, w którym spędzamy ogromną część naszego życia. Przekonaliśmy się, jak wiele elementów nieruchomości decyduje o naszym komforcie.

Dobrze zaprojektowana przestrzeń pozwala wydzielać miejsca do spokojnej pracy i nauki zdalnej, zapewniając spokój domownikom. Balkon czy taras pozwalają odetchnąć świeżym powietrzem, gdy wychodzenie z domu trzeba ograniczyć do minimum. Własny ogródek to ogromny atut, nawet jeśli jest on niewielkich rozmiarów i ogranicza się do fragmentu sąsiadującego z mieszkaniem na parterze. Nic dziwnego, że chociaż wiele branż gospodarczych boryka się ze skutkami pandemii, to akurat budownictwo mieszkaniowe na pewno nie wykazuje oznak kryzysu.

Polityka 18.2021 (3310) z dnia 26.04.2021; Poradnik budowlany; s. 74
Reklama

Czytaj także

Nauka

Testy antygenowe i omikron. Jak poprawnie zrobić wymaz?

Testy antygenowe na koronawirusa mają tę zaletę, że są szybkie i można je zrobić samodzielnie, ale wiele wskazuje, że w dobie omikronu będzie trzeba zmienić sposób ich wykonywania. Większa skuteczność wykrywania infekcji jest szczególnie istotna w kontekście ostatniego komunikatu WHO.

Piotr Rzymski
12.01.2022