Poradniki rynkowe

Chcemy mieszkać lepiej

Zainteresowanie domami i działkami rośnie w jeszcze szybszym tempie niż mieszkaniami. Zainteresowanie domami i działkami rośnie w jeszcze szybszym tempie niż mieszkaniami. Shutterstock
Pandemia uświadomiła nam, jak ważne jest miejsce, w którym spędzamy ogromną część naszego życia. Przekonaliśmy się, jak wiele elementów nieruchomości decyduje o naszym komforcie.

Dobrze zaprojektowana przestrzeń pozwala wydzielać miejsca do spokojnej pracy i nauki zdalnej, zapewniając spokój domownikom. Balkon czy taras pozwalają odetchnąć świeżym powietrzem, gdy wychodzenie z domu trzeba ograniczyć do minimum. Własny ogródek to ogromny atut, nawet jeśli jest on niewielkich rozmiarów i ogranicza się do fragmentu sąsiadującego z mieszkaniem na parterze. Nic dziwnego, że chociaż wiele branż gospodarczych boryka się ze skutkami pandemii, to akurat budownictwo mieszkaniowe na pewno nie wykazuje oznak kryzysu.

Polityka 18.2021 (3310) z dnia 26.04.2021; Poradnik budowlany; s. 74
Reklama

Czytaj także

Kultura

Rafał Wojaczek pod gwiazdą rozpaczną

Swego czasu stał się idolem i do dziś rozbudza namiętności wśród czytelników. Spośród wielu młodo zmarłych literackich straceńców i nadwrażliwców może jeszcze Halina Poświatowska wywołuje czytelnicze emocje. Blednie za to mit Edwarda Stachury, mało kto wraca do wierszy Andrzeja Bursy czy prozy Marka Hłaski. Dlaczego jedne literackie legendy trwają, inne zdają się rozwiewać?

Mirosław Pęczak
08.12.2001