Nasz nowy Ranking Restauracji 2010

Co zjeść, gdzie zjeść, a gdzie tego nie robić?
Przedstawiamy nasz Ranking Restauracji w zupełnie odmienionej postaci. Krytyk kulinarny POLITYKI Piotr Adamczewski ocenia walory smakowe serwowanych przez polskie restauracje dań, doradza i odradza poszczególne lokale. Będzie ostro, choć czasem na słodko. Zapraszamy!
TP/Polityka.pl

Zapraszamy wszystkich łasuchów oraz "umiarkowanych" zwolenników dobrego jedzenia do odwiedzenia naszej nowej, na bieżąco aktualizowanej strony poświęconej warszawskim (ale nie tylko) restauracjom. Krytyk kulinarny Piotr Adamczewski pomoże się Państwu zorientować, co zjeść, gdzie zjeść, a gdzie tego nie robić.

Na ile gwiazdek ocenione jest miejsce, do którego planują się Państwo udać? Co warto (a czego nie...) zamówić z karty dań i ile przy dostanie się po kieszeni? A może nie mają Państwo jeszcze planów, a szukają podniebiennych inspiracji? Ranking Restauracji "Polityki" i Piotr Adamczewski (czasem w stołowym towarzystwie prof. Andrzeja Garlickiego) przyjdą z pomocą.

W naszym nowym Rankingu Restauracji będą Państwo również mieli wybór między poszczególnymi rodzajami kuchni. Lokale są bowiem tak sklasyfikowane, że zarówno miłośnicy dań śródziemnomorskich, jak i azjatyckich znajdą sekcje dla siebie.

Zapraszamy na stronę Rankingu Restauracji i życzymy smacznego!

 

Ważne tematy społeczne

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną