Polecamy nowy serwis WAKACJE
Mimo, że życie polityczne nie zwalnia tempa, niepostrzeżenie weszliśmy w sezon wakacyjny. Z myślą o Państwu stworzyliśmy specjalny serwis.
Wakacje, wakacje...
Erik Reis/PantherMedia

Wakacje, wakacje...

Jeśli planują Państwo wakacje, krótki wyjazd lub może chcą znaleźć nietypowy sposób na spędzenie lata w mieście polecamy wejście na serwis WAKACJE. Urlop w Polsce czy za granicą? Proponujemy Państwu najciekawsze trasy w Polsce, po których już po raz kolejny oprowadza Marek Henzler. M. in. Szlak cysterski, krzyżacki, chasydzki, architektury drewnianej, twierdze - wszystko wzbogacone galeriami zdjęć.

Polecamy także Wakacje w Europie, czyli przegląd ciekawych miejsc, przez które prowadzą znane osoby: Krystyna Janda, Kazik Staszewski, Filip Bajon, Andrzej Stasiuk. W tej sekcji znajdą Państwo także sporo informacji na temat urlopu u naszych sąsiadów.

 

W serwisie polecamy także porady praktyczne. Jak odpoczywać, by porządnie wypocząć? Jak złapać i utrzymać formę? Jak zatroszczyć się o nasze zdrowie i skórę skąpane wakacyjnym słońcem? Co czyha w wodzie?  Jak zaplanować wakacje przez Internet? Jakie mamy prawa jako turyści? Jak zorganizować sobie urlop, by osiągnąć maksimum ¬przyjemności przy minimum wysiłku?

 

Zapraszamy państwa do serwisu WAKACJE.

Ważne tematy społeczne

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną