Społeczeństwo

POLITYKA ma 70 tys. fanów na Facebooku

Polityka.pl
Miło nam poinformować, że do grona fanów POLITYKI na Facebooku dołączył właśnie 70-tysięczny internauta (który stanie się szczęśliwym posiadaczem kilku niespodzianek od naszego tygodnika). Do wszystkich fanów: dziękujemy za to, że z nami jesteście!

Dziękujemy za zainteresowanie i polecamy wszystkim profil POLITYKI na Facebooku. A na nim: najciekawsze artykuły, informacje o najnowszych numerach POLITYKI oraz naszych kolekcjach i wydaniach specjalnych. Do tego liczne grono interesujących partnerów do rozmów na każdy temat.

Liczymy, że grono sympatyków POLITYKI będzie się poszerzać. A dla 70-tysięcznego fana (lub fanki!) przygotowaliśmy małą niespodziankę: kolekcję książkową z wydawanej przez POLITYKĘ i W.A.B serii "Lato z kryminałem", smycz z naszym logo i miesięczny dostęp do Polityki Cyfrowej.

70 tys. fanów to jest dla nas tym większe wyróżnienie, że inne tygodniki mają na Facebooku znacznie mniej oddanych czytelników. Z polskich mediów prasowych tylko Gazeta Wyborcza ma profil bardziej popularny (ponad 116 tys. fanów). Cieszymy się bardzo i dziękujemy.

Profil POLITYKI na Facebooku można znaleźć tutaj >>

Reklama

Czytaj także

Pomocnik Historyczny

Kobiety na froncie

Rozmowa ze Swiatłaną Aleksijewicz, autorką bestsellera „Wojna nie ma w sobie nic z kobiety”, o żołnierkach Armii Czerwonej

Paweł Sulik
15.06.2021
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną