Twoja „Polityka”. Jest nam po drodze. Każdego dnia.

Pierwszy miesiąc tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Społeczeństwo

POLITYKA ma 70 tys. fanów na Facebooku

Polityka.pl
Miło nam poinformować, że do grona fanów POLITYKI na Facebooku dołączył właśnie 70-tysięczny internauta (który stanie się szczęśliwym posiadaczem kilku niespodzianek od naszego tygodnika). Do wszystkich fanów: dziękujemy za to, że z nami jesteście!

Dziękujemy za zainteresowanie i polecamy wszystkim profil POLITYKI na Facebooku. A na nim: najciekawsze artykuły, informacje o najnowszych numerach POLITYKI oraz naszych kolekcjach i wydaniach specjalnych. Do tego liczne grono interesujących partnerów do rozmów na każdy temat.

Liczymy, że grono sympatyków POLITYKI będzie się poszerzać. A dla 70-tysięcznego fana (lub fanki!) przygotowaliśmy małą niespodziankę: kolekcję książkową z wydawanej przez POLITYKĘ i W.A.B serii "Lato z kryminałem", smycz z naszym logo i miesięczny dostęp do Polityki Cyfrowej.

70 tys. fanów to jest dla nas tym większe wyróżnienie, że inne tygodniki mają na Facebooku znacznie mniej oddanych czytelników. Z polskich mediów prasowych tylko Gazeta Wyborcza ma profil bardziej popularny (ponad 116 tys. fanów). Cieszymy się bardzo i dziękujemy.

Profil POLITYKI na Facebooku można znaleźć tutaj >>

Reklama

Czytaj także

Społeczeństwo

Dzieciobójcy z Czernik. Każdy tu wiedział o Piotrze G., tylko organy nie wierzyły

Dom pośrodku wsi, zasłonięte okna, cicho. Mieszkają dzieci żywe i martwe.

Marcin Kołodziejczyk
30.09.2023
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną