Polityka i obyczaje
Polityka

Wojciech Kowalczyk, były reprezentant Polski w piłce nożnej, o swoich dawnych kolegach z boiska, dzisiaj posłach, Cezarym Kucharskim i Romanie Koseckim: „Nawet jak trzeba przyciskać guzik w głosowaniach, to mu sami podpowiedzą, żeby się nie wysilał. A później taki Czarek czy Romek nie mają swego zdania na żaden temat. To, co mówi szef partii, musi być wykonane i koniec”.

Trzej muszkieterowie, jak ich nazywają tabloidy, czyli Jarosław Gowin, John Godson i Jacek Żalek, znowu zagłosowali inaczej niż ­reszta posłów PO. Kiedy posłowie Solidarnej Polski ­podziękowali im za to, posłanka Agnieszka Pomaska zapytała na Twitterze: „Lubicie takich gości bez jaj?”. Godson szybko odpowiedział: „Agnieszko, chcesz sprawdzić?”.

Jarosław Gowin udzielił wywiadu „Super ­Expressowi”. „Coś mi się zdaje, że pan bardziej kocha Platformę niż Platforma pana” – prowokował dociekliwy dziennikarz.

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj