Polityka i obyczaje
Polityka

Wiadomość z „Gazety Obywatelskiej” (podtytuł: „Prawda jest ciekawa”): „Przebywający we Wrocławiu na zaproszenie Salonu Profesora Dudka Jarosław Gowin stwierdził, że polski ruch narodowy w wielkiej mierze składa się z ogromnie wartościowych młodych ludzi. Są oni mu znani choćby stąd, że zaangażowany w Ruch Narodowy jest jego syn. Wielu młodych narodowców często gości w domu niedawnego ministra sprawiedliwości”.

Jakub Siemiątkowski, redaktor kwartalnika „Polityka Narodowa”, gościnnie na łamach „Polski Niepodległej” o pozytywnych skutkach Marszu Niepodległości: „Jednym z niepodważalnych jest zmiana świadomości historycznej Polaków. Marsz przywrócił polskiej tradycji Dmowskiego. Nasze pokolenie może być dumne, że wypełniło ten dług wdzięczności wobec jego dokonań”.

Prof. Tomasz Nałęcz, doradca prezydenta RP, zauważył w „Super Expressie”: „radykalni narodowcy z ONR czy Młodzieży Wszechpolskiej identyfikują się z Dmowskim, ale za głównego wroga ­uznają Rosję.

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj