Mizerski na bis

PiS poprawia komunikację

PiS szykuje się do przejęcia władzy, dlatego politycy tej partii postanowili poprawić swój wizerunek w internecie oraz podnieść poziom komunikacji ze światem zewnętrznym. W tym celu rozpoczęli serię szkoleń ze specjalistą od kreowania wizerunku. Szkolenia, które potrwają do końca marca, mają doprowadzić do zastąpienia dotychczasowego wizerunku, z którego władze partii najwyraźniej nie są zadowolone, wizerunkiem bardziej atrakcyjnym i przystającym do dzisiejszych czasów. Na potrzeby szkolenia powstał już specjalny „Podręcznik w zakresie komunikacji internetowej”, zawierający m.in. porady dotyczące kreowania wizerunku na portalach społecznościowych.

Co ciekawe, udział w szkoleniach nie cieszy się wśród działaczy PiS dużą popularnością. Podobno chęć odbycia szkolenia potwierdził na razie tylko wicerzecznik PiS Marcin Mastalerek, co może świadczyć o tym, że większość polityków PiS jest do swojego dotychczasowego wizerunku bardzo przywiązana i nie zamierza go zmieniać. Inni być może boją się, że po spowodowanej intensywnymi szkoleniami zmianie wizerunku będzie ich bardzo trudno rozpoznać, co zmniejszy ich szanse w zbliżających się wyborach.

(...)

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj