Społeczeństwo

Polityka i obyczaje

Polityka

Gazeta Polska” buchnęła optymizmem. Nie tylko w tytułach: „Zmartwychwstanie chrześcijaństwa w Europie”, „Tajemnica fatimska wypełnia się na Ukrainie”, „Gdy uszanujemy krzyż, objawi się jedność narodu”. Także w życzeniach świątecznych od naczelnego: „Pęka moskiewskie imperium, za chwilę na dno pójdą także jego słudzy. Polska znowu stoi przed wielką szansą i życzmy sobie, by potrafiła ją wykorzystać”.

Mniej optymistycznie widzi świat felietonista „GP” Jarosław M.

Polityka 17.2014 (2955) z dnia 21.04.2014; Polityka i obyczaje; s. 130

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Rynek

Jak PGNiG dosala Zatokę Pucką

Dlaczego mieszkańcom nadmorskiego Kosakowa przeszkadza, że morze jest słone?

Ryszarda Socha
12.11.2019