Społeczeństwo

Gwiazdy na 220 V

Rzeczy do/od rzeczy

Lampa Starry Light Lampa Starry Light Anagraphic / materiały prasowe

Mimo rosnącej liczby książek o charakterze doradczo-poradnicznym, a może właśnie dlatego, coraz trudniej odnaleźć własny kurs w życiu. Rady bywają ze sobą sprzeczne („Najważniejsza jest chwila” kontra „Skup się na celu, do którego dążysz”), autorytety szemrane, a skuteczność pomocy znikoma. Co robić? Można na przykład wyciszyć się we własnym domu i tam szukać swojej gwiazdy przewodniej – dosłownie i w przenośni. Tę pierwszą część załatwia nam lampa Starry Light zaprojektowana przez duet Anagraphic.

Polityka 17.2014 (2955) z dnia 21.04.2014; Fusy plusy i minusy; s. 123
Oryginalny tytuł tekstu: "Gwiazdy na 220 V"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Niezbędnik

Lefebryści. Schizmatycy w łonie Kościoła katolickiego

Papież Franciszek i jego poprzednik Benedykt XVI wykonali pewne gesty wobec tradycjonalistycznego Bractwa św. Piusa X. Czy może dojść do pojednania? I jakie pole manewru mają obie ze stron, skoro każda z nich uważa, że to ta druga powinna się nawrócić?

Roman Graczyk
05.11.2019