Społeczeństwo

Masz wiadomość (sprzed lat)

Z życia sieci

AN

Dziwne to czasy, kiedy o wysokie standardy w mediach bardziej dbają postacie fikcyjne niż dziennikarze z krwi i kości. Nie dalej jak 16 kwietnia Will McAvoy – główny bohater serialu „Newsroom” – upomniał na Twitterze stację CNN za zamieszczenie informacji „Titanic zatonął 102 lata temu” z adnotacją „breaking news”, oznaczającą przełomową, sensacyjną wiadomość. Takich drwin z mediów szukających sensacji tam, gdzie jej nie ma, można znaleźć w sieci więcej, również w polskim wydaniu.

Polityka 17.2014 (2955) z dnia 21.04.2014; Fusy plusy i minusy; s. 123
Oryginalny tytuł tekstu: "Masz wiadomość (sprzed lat)"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Dr Joanna Wardzała o pokoleniu 20-latków odrzucających konsumpcyjny styl życia rodziców

Rozmowa z dr Joanną Wardzałą, socjolożką i badaczką zachowań konsumpcyjnych, o tym, dlaczego dzisiaj młodzi ludzie nie chcą kupować i gromadzić dóbr.

Joanna Podgórska
12.11.2019