Polityka i obyczaje
Polityka

Joanna Szczepkowska niedługo zabawiła jako felietonistka „Do Rzeczy”: „W poprzednim numerze »Do Rzeczy« na swojej okładce umieściło fotografię twarzy Donalda Tuska w afrykańsko-indiańskich barwach. Niby nic. Okładka przyciągająca oko, z punktu widzenia marketingowego zrozumiała. Rzecz w tym, że ja nie czuję się dobrze z tym, że w środku są mój felieton, moje zdjęcie i zarazem jakby moje przyzwolenie na taką okładkę. Po prostu nie mam poczucia, że »winien Tusk«”.

Prof. Andrzej Zybertowicz („wSieci”) po przeanalizowaniu taśm z podsłuchu zauważa także: „Sienkiewicza i Belkę trzeba natychmiast odsunąć od władzy. Ale gdybym rządził Polską, to skorzystałbym z nich jako doradców. Mają głęboki wgląd w patologię państwa”. Ironista czy pragmatyk?

Wielka pochwała Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w „Gościu Niedzielnym”: „Największym atutem KUL-u jest jego katolickość.

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj