Polityka i obyczaje
Polityka

Poseł Przemysław Wipler, o którym było głośno w minionym tygodniu, gościł w redakcji „Super Expressu”, gdzie m.in. musiał odpowiedzieć na pytanie, czy nadal pije. „Nie przestałem całkowicie pić alkoholu, ale żona powiedziała, że jestem dużo grzeczniejszym mężem i wcześniej wracam do domu. Gdy zostałem posłem, to zdecydowanie częściej piłem alkohol niż wcześniej… Wcześniej tyle alkoholu to piłem pewnie, jak byłem szefem samorządu studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego”.

Prof. Jadwiga Staniszkis pochwaliła się w „Polsce”, iż Wiplera zna od dawna: „On zawsze miał w sobie charyzmę i potrzebę wolności, więc nie dziwię się, że wchodził w kolizję z aparatem Prawa i Sprawiedliwości. Szkoda, że dał się wciągnąć w tę sytuację pod Enklawą. Powinien zdawać sobie sprawę, że jeśli jest się politykiem wybitnym, to zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał na ciebie zapolować”.

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj