„Polityka”. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

SUBSKRYBUJ
Społeczeństwo

O dwóch takich

Jak burmistrz ze szwagrem podbili Rawę Mazowiecką

Burmistrz Misztal uczynił Rawę jedynym powiatem w Polsce rządzonym przez dwóch szwagrów. Burmistrz Misztal uczynił Rawę jedynym powiatem w Polsce rządzonym przez dwóch szwagrów. materiały prasowe
Burmistrz Rawy Mazowieckiej program „Rodzina na swoim” potraktował dosłownie. Swoim zastępcą uczynił szwagra.
W tym starciu oferujący się rawianom prawicowy przeciwnik Dariusz Misztal był elektem Dudą.materiały prasowe W tym starciu oferujący się rawianom prawicowy przeciwnik Dariusz Misztal był elektem Dudą.

Ponad pół roku temu w Rawie miał miejsce ten sam niezdiagnozowany ferment, który niedawno poderwał do urn pół Polski, detronizując ospałego prezydenta na rzecz witalnego elekta. Chodzi o wybory samorządowe 2014, poprzedzone trzymiesięczną kampanią.

Burmistrz Eugeniusz Góraj, kandydat Komitetu Wyborczego Gospodarność – Skuteczność, ubiegający się o czwartą reelekcję, zachowywał się trochę jak kandydat Komorowski. Pewny siebie niczym proboszcz zasiedziały na wiejskiej parafii.

Polityka 26.2015 (3015) z dnia 23.06.2015; Społeczeństwo; s. 33
Oryginalny tytuł tekstu: "O dwóch takich"
Reklama

Czytaj także

Nauka

Skąd ten sukces Słowian

Czy sukces osadniczy Słowian wziął się stąd, że byli prości i mało wymagający? Spór o ich pochodzenie bliski jest rozstrzygnięcia.

Przemysław Urbańczyk
04.12.2021