Oferta na pierwszy rok:

4 zł/tydzień

SUBSKRYBUJ
Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 24,99 zł!

Subskrybuj
Społeczeństwo

Pomysł na świąteczny prezent

Polityka

Na początku grudnia nakładem POLITYKI ukaże się książka „Dzieje Rosjan. Od Rusi wikingów do Rosji Putina”. Można ją zamówić w naszym sklepie internetowym (www.sklep.polityka.pl). To dobry pomysł dla wszystkich tych, którzy szukają już świątecznych upominków.

Książka przedstawia historię imperium rosyjskiego od początków Rusi po czasy współczesne. Opowiadają o niej wybitni naukowcy oraz dziennikarze POLITYKI. Autorzy dociekają, skąd się wzięli Rosjanie, opisują dwa złote wieki Imperium Rosyjskiego, epokę stalinizmu, czasy Wielkiej Wojny Ojczyźnianej. Prezentują także historię prawosławia na Rusi, wzloty i upadki armii rosyjskiej, ekspansję Rosji na Kaukaz i Azję Środkową oraz dzieje rosyjskiej emigracji. Nie pomija osiągnięć Rosjan w literaturze, malarstwie, kinematografii i muzyce.

Publikacja POLITYKI jest bogato ilustrowana, zawiera wiele pomocnych haseł, kalendarium oraz mapy. Już teraz możecie ją nabyć w specjalnej cenie 39,99 zł. Promocja trwa do 30 listopada. Od 1 grudnia książka będzie dostępna również w księgarniach (w cenie 49,99 zł).

Inne pomysły na świąteczne zakupy na: www.sklep.polityka.pl

Polityka 46.2015 (3035) z dnia 08.11.2015; Do i od Redakcji; s. 106
Reklama