Społeczeństwo

Petruseksualni

Z życia sieci

Tak wyglądaliby politycy z charakterystyczną fryzurą Ryszarda Petru - fotozabawa z serwisu ASZdziennik.pl Tak wyglądaliby politycy z charakterystyczną fryzurą Ryszarda Petru - fotozabawa z serwisu ASZdziennik.pl Polityka

Już, już nowa władza miała dokonać ostatecznego odbicia mediów, gdy nagle zdominował je jeden człowiek. Kampanijne i powyborcze ataki z lewej i prawej strony spowodowały, że uwaga wszystkich stron skoncentrowała się na osobie Ryszarda Petru. A jego aktywność podczas gorących obrad Sejmu i obecność na manifestacjach KOD spowodowały, że stał się tematem dnia („Dziś najkrótszy dzień w roku, tak mało Petru jak dziś zobaczycie dopiero za rok” – żartował Twitter), noc pozostawiając rzecz jasna Antoniemu Macierewiczowi („Dziś najdłuższa noc w roku, nie mogę zmarnować takiej okazji” – to inne hasło zimowego przesilenia).

Polityka 1/2.2016 (3041) z dnia 27.12.2015; Felietony; s. 157
Oryginalny tytuł tekstu: "Petruseksualni"
Reklama

Czytaj także

Niezbędnik

Skąd się biorą pioruny? Odpowiedź może zaskoczyć

Piorun pojawia się nagle, znika błyskawicznie i nie pozwala się łatwo zbadać. Skąd to budzące zachwyt i grozę zjawisko bierze energię oraz jak ją uwalnia? Odpowiedź może zaskoczyć.

Andrzej Hołdys
07.07.2020