Społeczeństwo

Nagroda dla Martyny Bundy

Martyna Bunda laureatką Literackiej Nagrody Gryfia

Polityka

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Martyna Bunda została laureatką szóstej edycji Literackiej Nagrody Gryfia za debiutancką powieść „Nieczułość”. „Gryfia będzie dla mnie zawsze najważniejszą, bo jest moją pierwszą nagrodą literacką. (...) Mój późny debiut przyszedł w dobrym czasie” – mówiła nasza dziennikarka, odbierając statuetkę. Jej powieść docenili krytycy: znalazła się wśród nominowanych w tym roku do Nagrody Literackiej Gdynia w kategorii „proza” oraz wśród 20 nominowanych do Nagrody Literackiej Nike 2018 (laureatkę lub laureata Gdyni poznamy 31 sierpnia, Nike – 7 października).

Polityka 25.2018 (3165) z dnia 19.06.2018; Do i od redakcji; s. 98
Oryginalny tytuł tekstu: "Nagroda dla Martyny Bundy"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Dr Joanna Wardzała o pokoleniu 20-latków odrzucających konsumpcyjny styl życia rodziców

Rozmowa z dr Joanną Wardzałą, socjolożką i badaczką zachowań konsumpcyjnych, o tym, dlaczego dzisiaj młodzi ludzie nie chcą kupować i gromadzić dóbr.

Joanna Podgórska
12.11.2019