Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 9,90 zł!

Subskrybuj
Społeczeństwo

Pierś jak policzek

Komu przeszkadza topless?

Prawie połowa kobiet w ogóle nie akceptuje opalania się topless, a bezwarunkowy brak akceptacji wzrasta wraz z wiekiem ankietowanych. Prawie połowa kobiet w ogóle nie akceptuje opalania się topless, a bezwarunkowy brak akceptacji wzrasta wraz z wiekiem ankietowanych. BEW
W tle licznych wakacyjnych wojen toczyła się jeszcze jedna. O biust.
Polki, jeśli w ogóle akceptują swoje i cudze ciało, to pod warunkiem, że jest idealne i perfekcyjne.PantherMedia Polki, jeśli w ogóle akceptują swoje i cudze ciało, to pod warunkiem, że jest idealne i perfekcyjne.

Połowa sierpnia, plaża w Dąbkach. Za parawanami porozkładane całe rodziny. Ludzi całkiem sporo, ale nie tyle, by panował tłok. Dwie młode dziewczyny wybierają długo miejsce, tak by zachować dystans od innych. Rozkładają ręczniki. Ściągają sukienki. Jedna z nich jest topless. Po kwadransie sięga jednak do torby i nakłada górę od stroju kąpielowego.

– Mówię ci, że to Niemki. Od razu widać. Polka by tak nie paradowała z gołym biustem na dzień dobry. Jak już to położyłaby się na ręczniku, rozpięła ten stanik i leżała na brzuchu, a nie siedziała na widoku jak ta – słychać komentarz zza jednego z pobliskich parawanów.

Polityka 35.2020 (3276) z dnia 25.08.2020; Społeczeństwo; s. 40
Oryginalny tytuł tekstu: "Pierś jak policzek"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Subskrybuję

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >