Piszemy o wszystkim, co ważne

Codziennie coś nowego. Bądź w centrum wydarzeń.

Subskrybuj
Społeczeństwo

Zagadka trzech śmierci

Zagadka trzech śmierci w Kudowie-Zdroju. Roi się od plotek

Julianna i Karolina potwierdziły, że uczestniczyły w zabójstwie rodziców tej pierwszej. Julianna i Karolina potwierdziły, że uczestniczyły w zabójstwie rodziców tej pierwszej. Patryk Sroczyński
Fakty są takie: trzy śmierci, troje aresztowanych i dwa śledztwa. Ale w tej historii mało co jest absolutnie pewne.
Ze względu na rozbieżności w zeznaniach Julianny i Karoliny śledczy nie zdradzają szczegółów, informując tylko, że zarzut dotyczy zabójstwa dokonanego wspólnie i w porozumieniu.Patryk Sroczyński Ze względu na rozbieżności w zeznaniach Julianny i Karoliny śledczy nie zdradzają szczegółów, informując tylko, że zarzut dotyczy zabójstwa dokonanego wspólnie i w porozumieniu.

Pierwsze śledztwo dotyczy zabójstwa 70-letnich Barbary i Mieczysława S., zastrzelonych w styczniu w ich mieszkaniu na czwartym piętrze bloku przy ul. Zdrojowej w Kudowie-Zdroju. Drugie – pożaru, który w marcu doszczętnie zniszczył dom przy ul. Potocznej w Lądku-Zdroju. W pogorzelisku były zwłoki Tomasza Z., turystycznego blogera, morsa, rowerzysty i biegacza, znanego nie tylko w Kotlinie Kłodzkiej aktywisty zaangażowanego w działania charytatywne. I oskarżonego o to, że molestował swoją córkę Karolinę przed ukończeniem przez nią 15.

Polityka 20.2022 (3363) z dnia 10.05.2022; Społeczeństwo; s. 34
Oryginalny tytuł tekstu: "Zagadka trzech śmierci"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Dołączam

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >