Prenumerata na trudne czasy.

6 miesięcy za 99 zł.

Subskrybuj
Społeczeństwo

Z ciałem za ścianą

Makabryczne odkrycie. Dzieci dwa tygodnie żyły z ciałem za ścianą

Maję znaleziono dzięki dekarzom, którzy 23 czerwca przyjechali na umówioną naprawę dachu. Maję znaleziono dzięki dekarzom, którzy 23 czerwca przyjechali na umówioną naprawę dachu. Łukasz Rayski
Czworo dzieci przez dwa tygodnie dzieliło dom z ciałem martwej siostry. Kto wie, czy nie leżałoby tam dłużej, gdyby nie naprawa dachu. Strażacy wyważyli drzwi. W środku żywej duszy, tylko zdechłe z głodu szynszyle w klatkach i małe ciałko leżące w sypialni.
Rodzice złożyli zeznania, ale co powiedzieli, nie wiadomo – tajemnica śledztwa.AndrewLozovyi/PantherMedia Rodzice złożyli zeznania, ale co powiedzieli, nie wiadomo – tajemnica śledztwa.

Szabda – trzy ulice, dwie kapliczki, jedno wzniesienie. Na nim dom – biały, zadbany, z garażem, filarami, zieloną dachówką. Tylko ogrodzony na szybko – drutem i taśmą. Na podwórzu kontener na śmieci, obok kolorowa zjeżdżalnia, dmuchany basen, zabawki i kilka worków – w jednych słoiczki dla dzieci i butelki po sokach, w innych po wódce i piwie. Mieszkający tu państwo Ch. – Paulina, lat 27, Bartosz, lat 33, i dzieci – wyprowadzili się w pośpiechu. Została tylko Majka, lat trzy.

Polityka 30.2022 (3373) z dnia 19.07.2022; Społeczeństwo; s. 34
Oryginalny tytuł tekstu: "Z ciałem za ścianą"
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Subskrybuję

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >