Rabat na prenumeratę cyfrową Polityki

kup taniej do 50%

Subskrybuj
Społeczeństwo

Tako rzecze Jaki

Tako rzecze Jaki. Reporter „Polityki” incognito na Zjeździe Sympatyków Patryka Jakiego

W to, że Patryk Jaki kiedyś był członkiem PO, nikt na Zjeździe nie wierzy – lewackie insynuacje. W to, że Patryk Jaki kiedyś był członkiem PO, nikt na Zjeździe nie wierzy – lewackie insynuacje. Grzegorz Krzyżewski / FotoNews / Forum
Odbył się pierwszy w dziejach Polski Zjazd Sympatyków Patryka Jakiego. Aby wziąć udział, należało przejść weryfikację.
Patryk Jaki, 36 lat, od 2019 r. europoseł Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry z list PiS, magister politologii, doktor nauk o bezpieczeństwie, żonaty, dwoje dzieci.Twitter Patryk Jaki, 36 lat, od 2019 r. europoseł Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry z list PiS, magister politologii, doktor nauk o bezpieczeństwie, żonaty, dwoje dzieci.

Było podniośle i z wielką troską o: niepodległość odbieraną Polsce przez UE; o Pana Boga jako fundament wszystkiego; o bezmyślną część narodu prowadzoną na smyczy lewaków i elgiebetów; o wyniki partii Solidarna Polska w zbliżających się wyborach. Jasno wskazano wrogów i zdrajców polskości. Natomiast bohater dnia i jego partyjni koledzy przedstawili nam siebie i swego prezesa Zbigniewa Ziobrę jako prawdziwych, godnych zaufania Polaków. Potem były atrakcje dla całych rodzin na terenie minizoo.

Weryfikacja

Ogłoszenia o ZSPJ pojawiły się w internecie – „12 listopada, event dla całych rodzin, wejście darmowe, ilość miejsc ograniczona”.

Polityka 48.2022 (3391) z dnia 22.11.2022; Społeczeństwo; s. 34
Oryginalny tytuł tekstu: "Tako rzecze Jaki"
Reklama