Oferta na pierwszy rok:

4 zł/tydzień

SUBSKRYBUJ
Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 24,99 zł!

Subskrybuj
Świat

Tygodnik FORUM

POLITYKA od 2001 r. jest wydawcą tygodnika „Forum” z przeglądem najciekawszych artykułów z prasy światowej. Tytuł ten istnieje od 1965 r. i stanowi swoisty ewenement na polskim rynku prasowym: co tydzień dostarcza czytelnikom przeglądu najciekawszych artykułów z prasy międzynarodowej, komentarzy, analiz. „Forum”, kierowane przed red. Jacka Mojkowskiego, jest miejscem, gdzie można przeczytać o istotnych debatach publicznych, poznać różne punkty widzenia, poglądy i idee, którymi żyje dzisiaj świat. Wśród tytułów, z którymi współpracuje „Forum”, są m.in.: International Herald Tribune, Der Spiegel, El Pais, L’Expresse, The Guardian, Frankfurter Allgemaine Zeitung, La Republicca, Le Monde, The Washington Post, Moskowskije Nowosti.

Tygodnik "Forum" jest polskim partnerem presseurop.eu, pierwszego europejskiego, wielojęzycznego portalu informacyjnego. Działa od 26 maja 2009, znajdziemy w nim najlepsze artykuły prasy europejskiej, komentarze, opinie, reportaże i analizy z 27 krajów UE. Teksty tłumaczone są na 10 języków: niemiecki, angielski, hiszpański, francuski, włoski, niderlandzki, polski, portugalski, rumuński i czeski. Zapraszamy do odwiedzania tego wielojęzycznego portalu. Można bowiem nie tylko poszerzyć swoją wiedzę o Europie ale i podciągnąć się z języków.

Reklama

Warte przeczytania

Czytaj także

null
Kraj

Czy oddawać Ukrainie polskie patrioty? NATO naciska, presja rośnie, Warszawa odmawia

Międzynarodowa presja na Polskę nie maleje – zapewne będzie rosła do szczytu w Waszyngtonie, któremu potrzeba „sukcesu". W którymś momencie Warszawa może być nawet napiętnowana za opór, zwłaszcza jeśli na podarowanie Ukrainie świeżo kupionych patriotów zdecydują się Rumunia lub Szwecja.

Marek Świerczyński, Polityka Insight
14.05.2024
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną