Twoja „Polityka”. Jest nam po drodze. Każdego dnia.

Pierwszy miesiąc tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Świat

Tygodnik FORUM

POLITYKA od 2001 r. jest wydawcą tygodnika „Forum” z przeglądem najciekawszych artykułów z prasy światowej. Tytuł ten istnieje od 1965 r. i stanowi swoisty ewenement na polskim rynku prasowym: co tydzień dostarcza czytelnikom przeglądu najciekawszych artykułów z prasy międzynarodowej, komentarzy, analiz. „Forum”, kierowane przed red. Jacka Mojkowskiego, jest miejscem, gdzie można przeczytać o istotnych debatach publicznych, poznać różne punkty widzenia, poglądy i idee, którymi żyje dzisiaj świat. Wśród tytułów, z którymi współpracuje „Forum”, są m.in.: International Herald Tribune, Der Spiegel, El Pais, L’Expresse, The Guardian, Frankfurter Allgemaine Zeitung, La Republicca, Le Monde, The Washington Post, Moskowskije Nowosti.

Tygodnik "Forum" jest polskim partnerem presseurop.eu, pierwszego europejskiego, wielojęzycznego portalu informacyjnego. Działa od 26 maja 2009, znajdziemy w nim najlepsze artykuły prasy europejskiej, komentarze, opinie, reportaże i analizy z 27 krajów UE. Teksty tłumaczone są na 10 języków: niemiecki, angielski, hiszpański, francuski, włoski, niderlandzki, polski, portugalski, rumuński i czeski. Zapraszamy do odwiedzania tego wielojęzycznego portalu. Można bowiem nie tylko poszerzyć swoją wiedzę o Europie ale i podciągnąć się z języków.

Reklama

Warte przeczytania

Czytaj także

Społeczeństwo

Nowe leki na odchudzanie podbijają świat. Czy właśnie odkryliśmy Święty Graal?

Czy nowe leki na odchudzanie, które właśnie zalewają zachodnie rynki, to największa rewolucja w medycynie od czasów antybiotyków? Jeśli tak, to może nas czekać również rewolucja społeczna.

Paweł Walewski, Łukasz Wójcik
23.09.2023
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną