Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty w okazyjnej cenie!

Subskrybuj
Świat

Tygodnik FORUM

POLITYKA od 2001 r. jest wydawcą tygodnika „Forum” z przeglądem najciekawszych artykułów z prasy światowej. Tytuł ten istnieje od 1965 r. i stanowi swoisty ewenement na polskim rynku prasowym: co tydzień dostarcza czytelnikom przeglądu najciekawszych artykułów z prasy międzynarodowej, komentarzy, analiz. „Forum”, kierowane przed red. Jacka Mojkowskiego, jest miejscem, gdzie można przeczytać o istotnych debatach publicznych, poznać różne punkty widzenia, poglądy i idee, którymi żyje dzisiaj świat. Wśród tytułów, z którymi współpracuje „Forum”, są m.in.: International Herald Tribune, Der Spiegel, El Pais, L’Expresse, The Guardian, Frankfurter Allgemaine Zeitung, La Republicca, Le Monde, The Washington Post, Moskowskije Nowosti.

Tygodnik "Forum" jest polskim partnerem presseurop.eu, pierwszego europejskiego, wielojęzycznego portalu informacyjnego. Działa od 26 maja 2009, znajdziemy w nim najlepsze artykuły prasy europejskiej, komentarze, opinie, reportaże i analizy z 27 krajów UE. Teksty tłumaczone są na 10 języków: niemiecki, angielski, hiszpański, francuski, włoski, niderlandzki, polski, portugalski, rumuński i czeski. Zapraszamy do odwiedzania tego wielojęzycznego portalu. Można bowiem nie tylko poszerzyć swoją wiedzę o Europie ale i podciągnąć się z języków.

Reklama

Warte przeczytania

Czytaj także

Kultura

Efekt Björk. „Polityce” opowiada, jak powstają jej piosenki

Wokalistka i kompozytorka Björk tłumaczy w rozmowie z „Polityką”, o czym jest jej płyta „Vulnicura”. A my – w jaki sposób dziecięca ciekawość świata czyni z niej wciąż wybitną postać świata muzyki.

Bartek Chaciński
27.04.2015
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną