Polityka. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

Subskrybuj
Świat

W Indonezji dwóch prezydentów, a w Afganistanie liczą od nowa

Dopiero po 21 lipca ogłoszone będą oficjalne wyniki wyborów prezydenckich w najludniejszym kraju muzułmańskim świata (190 mln wyborców). Nieoficjalne dają zwycięstwo raz jednemu, raz drugiemu pretendentowi. Tak czy inaczej, obaj idą łeb w łeb i obaj początkowo ogłosili swoje zwycięstwo. Wtedy inicjatywę przejął odchodzący (po dwóch kadencjach) prezydent Susilo Bambang Yudhoyono. Zaprosił do siebie na odrębne spotkania panów Joko Widodo (znanego lepiej jako Jokowi) i Prabowo Subianto.

Polityka 29.2014 (2967) z dnia 15.07.2014; Ludzie i wydarzenia. Świat; s. 9

Warte przeczytania

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Historia

Od SB do NATO i UE

Książka amerykańskiego dziennikarza Johna Pomfreta pokazuje, jak po 1989 r. solidarnościowe władze z pomocą byłych szpiegów SB otworzyły nam drzwi na Zachód.

Grzegorz Rzeczkowski
17.01.2022