Świat

Występna księżniczka

Ta okrutna rozrywka zabroniona jest przez amerykańskie prawo federalne. Ta okrutna rozrywka zabroniona jest przez amerykańskie prawo federalne. Zhao Ge/Xinhua/Eyevine / EAST NEWS

Córka ostatniego króla Rumunii Michała I Irina ­Walker przyznała się właśnie przed sądem w Portland, że w 2012 i 2013 r. wspólnie z mężem organizowała walki kogutów. Ta okrutna rozrywka zabroniona jest przez amerykańskie prawo federalne. Prokuratura ustaliła, że państwo Walker hazardowy biznes prowadzili na swoim ranczu w słabo zaludnionym wschodnim Oregonie. Arenę urządzili w stodole i kazali sobie płacić 20 dol. za wejściówki, zazwyczaj sprzedawali ich około stu.

Polityka 31.2014 (2969) z dnia 29.07.2014; Ludzie i wydarzenia. Świat; s. 9

Warte przeczytania

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Fotoreportaże

Urok małych liczb. Najlepsze polskie apartamentowce

Zamiast balkonów na długość stopy i niedoświetlonych parapetów są szerokie tarasy i wielkie okna, zamiast anonimowości – przestrzenie, które sprzyjają spotkaniom z sąsiadami. Najlepsze polskie apartamentowce mają mało mieszkań, wyjątkową architekturę i położenie. Niestety, kameralne wciąż znaczy rzadkie i ekskluzywne.

Marta Polny
28.09.2021