Świat

Sputnik znów nadaje

Dmitrij Kisielow Dmitrij Kisielow Ilya Pitalev/TASS / Forum

Jesteś zmęczony propagandą jednobiegunowego świata? Potrzebujesz alternatywnego punktu widzenia? Kreml wychodzi ci naprzeciw: 10 listopada wystartowała platforma multimedialna Sputnik. To szeroko zakrojony projekt informacyjny, sieć portali internetowych i programów radiowych, adresowany do zagranicznego odbiorcy. Sputnik będzie nadawać w 30 językach (m.in. po polsku, abchasku i krymskotatarsku), ze 130 miast świata, w tym z Kijowa. Autorzy monumentalnego projektu liczą na wielomiliardową publiczność.

Polityka 47.2014 (2985) z dnia 18.11.2014; Ludzie i wydarzenia. Świat; s. 7

Warte przeczytania

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Ja My Oni

Samice alfa: czego nie dostają, kogo poszukują?

Silne kobiety współczesne: z jakimi mężczyznami mają największe szanse na udany, trwały związek.

Ryszarda Socha
09.02.2016