Świat

Obrona DSK piętnuje podglądaczy

Dominique Strauss-Kahn Dominique Strauss-Kahn Benoit Peyrucq/AFP / EAST NEWS

Po dwutygodniowym procesie sąd karny w Lille odroczył aż do czerwca wydanie wyroku w procesie 14 oskarżonych o stręczycielstwo, z których uwagę publiczności przyciągał jedynie Dominique Strauss-Kahn, upadła gwiazda francuskiej polityki, były dyrektor Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Można się spodziewać, że DSK zostanie uniewinniony, gdyż ostatecznie zeznające w sprawie prostytutki wycofały powództwo cywilne przeciw oskarżonemu, co skłania do przypuszczeń, że, podobnie jak wcześniej w Nowym Jorku, doszło do jakiejś ugody pozasądowej.

Polityka 9.2015 (2998) z dnia 24.02.2015; Ludzie i wydarzenia. Świat; s. 11

Warte przeczytania

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Żyjmy Lepiej

Kocie i psie lęki

Joanna Iracka o frustracjach i lękach, które trapią psy i koty, oraz o tym, jak można im pomóc.

Malwina Dziedzic
26.05.2020