„Polityka”. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

SUBSKRYBUJ
Świat

Iran swata oficjalnie

Średni wiek pana młodego w Iranie to 28,1 lat, a panny młodej – 23,4 lata. Średni wiek pana młodego w Iranie to 28,1 lat, a panny młodej – 23,4 lata. Internet

Iran uruchomił właśnie oficjalną internetową stronę matrymonialną Dobierz się do pary (Hansan.Tebyan.net). Jeśli jesteś kawalerem lub panną i masz poważne zamiary, wypełniasz formularz, gdzie grupa pytań dotycząca stosunku do wiary i np. telewizji satelitarnej jest obszerniejsza niż tych osobistej natury. Następnie trafiasz w ręce oficjalnych swatów, wyłonionych spośród duchownych, lekarzy i nauczycieli. System ten sprawdzano od roku. 130 internetowych swatów próbowało połączyć trwałym węzłem 3 tys.

Polityka 26.2015 (3015) z dnia 23.06.2015; Ludzie i wydarzenia. Świat; s. 7

Warte przeczytania

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kraj

Wymarsz z religii

W szkołach średnich, w dużych miastach, uczestniczący w lekcjach religii to już mniejszość. Topniejąca z roku na rok.

Joanna Podgórska
01.12.2021