Świat

Usta i zęby

Donald Trump i Xi Jinping Donald Trump i Xi Jinping Alex Brandon/AP / EAST NEWS

Donald Trump przekonuje się, że zmuszenie Kim Dzong Una do porzucenia zbrojeń jądrowych nie jest wcale taką łatwą sprawą. Nie pomagają ani groźne tweety („USA rozwiążą ten problem same”), ani wysyłka ku Korei lotniskowca z obstawą, co przebiegło z początku groteskowo, gdy okazało się, że okręty przez jakiś czas zamiast na Daleki Wschód uparcie parły w kierunku Australii. Przy okazji Trump, od którego chyba nikt nie oczekuje bycia geopolitycznym orłem, uczy się mechaniki stosunków międzynarodowych.

Polityka 17/18.2017 (3108) z dnia 25.04.2017; Ludzie i wydarzenia. Świat; s. 13

Warte przeczytania

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Młodzi: monogamia to tylko jedna z opcji

Amelia chętnie słucha, gdy jej chłopak opowiada, jak mu się udała randka z drugą dziewczyną. Dla coraz większej liczby młodych monogamia przestaje być normą. Staje się tylko jedną z opcji.

Norbert Frątczak
11.10.2021