Świat

Gdzie jest Bingbing?

Najpopularniejsza chińska aktorka ma kłopoty finansowe

Fan Bingbing Fan Bingbing BEW

Ma 37 lat, jest najlepiej opłacaną chińską aktorką, kwintesencją miejscowego kanonu urody, z 64 mln polubień i rzeszą wpatrzonych fanek, które nazywają się bingbang, lizaczki. Grała też w Hollywood, była jurorką w Cannes, znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych postaci tygodnika „Time” i w dziesiątkach najdroższych reklam. Fan Bingbing – dwa miesiące temu – nagle znikła: z życia publicznego, z plakatów, z planów filmowych, a narzeczony wykasował wszystkie jej zdjęcia ze swojej strony w internecie.

Polityka 39.2018 (3179) z dnia 25.09.2018; Ludzie i wydarzenia. Świat; s. 11
Oryginalny tytuł tekstu: "Gdzie jest Bingbing?"

Warte przeczytania

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Młodzi: monogamia to tylko jedna z opcji

Amelia chętnie słucha, gdy jej chłopak opowiada, jak mu się udała randka z drugą dziewczyną. Dla coraz większej liczby młodych monogamia przestaje być normą. Staje się tylko jedną z opcji.

Norbert Frątczak
11.10.2021