Świat

Loteria samolotowa

Dreamliner do wygrania na loterii

Boeing 787 Boeing 787 AN

Uwaga: okazja! Można kupić na loterii boeinga 787, czyli samego dreamlinera, i to w luksusowej wersji specjalnej. Na tę formę pozbycia się tej supermaszyny zdecydował się prezydent Meksyku Andrés Manuel López Obrador, co ogłosił na specjalnej konferencji prasowej, pokazując publicznie, jak będzie wyglądał los. Co z kolei wywołało spore poruszenie w mediach społecznościowych (i pewnie o to chodziło). Wcześniej prezydent obiecał, że w ramach ograniczania kosztów sprawowania urzędu i zachowania kontaktu ze światem zwykłych ludzi będzie korzystał z samolotów rejsowych.

Polityka 6.2020 (3247) z dnia 04.02.2020; Ludzie i wydarzenia. Świat; s. 10
Oryginalny tytuł tekstu: "Loteria samolotowa"

Warte przeczytania

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Rynek

Nie chcą naszego mięsa

Dla zdobycia głosów drobnych rolników rząd nie waha się ryzykować zdrowia polskich konsumentów, a także załamania eksportu polskiej żywności.

Joanna Solska
29.01.2020