Polityka. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

Subskrybuj
Świat

Rozwiedź się, Virat

Indyjska power cuple – Virat Kohli i Anushka Sharma. Indyjska power cuple – Virat Kohli i Anushka Sharma. materiały prasowe

Nazywanie ich indyjskimi Beckhamami to zdecydowane umniejszenie ich lokalnej celebryckiej sławy, mierzonej w miliardowej skali. Ona, Anushka Sharma, modelka i gwiazda Bollywood, on, Virat Kohli, kapitan reprezentacji narodowej krykieta, najważniejszej tu dyscypliny sportu. Od hucznego megaślubu w 2017 r. w zasadzie nie opuszczają świecznika. Uchodzą za idealną parę – i codziennie można się dowiedzieć, co u nich aktualnie słychać.

Chociaż może należałoby użyć czasu przeszłego, bo mimo przytłoczenia koronawirusem – w Mumbaju zachorowało już więcej osób niż wcześniej w Wuhanie – Indie zbulwersował dziki skandal.

Polityka 25.2020 (3266) z dnia 16.06.2020; Ludzie i wydarzenia. Świat; s. 11

Warte przeczytania

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Historia

Od SB do NATO i UE

Książka amerykańskiego dziennikarza Johna Pomfreta pokazuje, jak po 1989 r. solidarnościowe władze z pomocą byłych szpiegów SB otworzyły nam drzwi na Zachód.

Grzegorz Rzeczkowski
17.01.2022