Świat

Wychodzą, wychodzą…

Wielka Brytania formalnie wyszła z Unii 31 stycznia 2020 r. Na fot. klify w okolicy Dover. Wielka Brytania formalnie wyszła z Unii 31 stycznia 2020 r. Na fot. klify w okolicy Dover. Gareth Fuller/PA Images / Forum

Przez cały stary rok ciągnęła się telenowela pt. „Brexit”. Złamano prawie wszystkie „ostateczne terminy” w harmonogramie, który miał zapewnić cywilizowany rozwód między Wielką Brytanią i Unią Europejską. I nawet dziś, 18 grudnia, zamykając ten numer POLITYKI, nie wiemy, jaki będzie finał rozmów o przyszłych relacjach, które już bezwzględnie powinny się skończyć wraz z odchodzącym rokiem.

Wielka Brytania formalnie wyszła z Unii 31 stycznia 2020 r. Miało to się wydarzyć 1 stycznia, ale… negocjacje się przeciągnęły.

Polityka 52.2020 (3293) z dnia 20.12.2020; Ludzie i wydarzenia. Świat; s. 13

Warte przeczytania

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Pomocnik Historyczny

Kobiety na froncie

Rozmowa ze Swiatłaną Aleksijewicz, autorką bestsellera „Wojna nie ma w sobie nic z kobiety”, o żołnierkach Armii Czerwonej

Paweł Sulik
15.06.2021