Z życia sfer
Rządzenie przestępcze
PiS zawiadomił prokuraturę o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez rząd i PO.

Zdaniem PiS wyjazdowe posiedzenie rządu 28 lipca we Wrocławiu „w trakcie kampanii wyborczej do Sejmu i Senatu” w istocie stanowiło „serię spotkań z wyborcami o charakterze agitacyjnym z wykorzystaniem środków Skarbu Państwa będących w dyspozycji Rady Ministrów”. Doniesienie PiS to dla niektórych kolejny dowód, że rządy Ewy Kopacz mają charakter przestępczy. Z doniesienia wynika, że Ewa Kopacz organizuje posiedzenia rządu z niskich, egoistycznych pobudek, a kierowanie przez nią rządem ma na celu zwiększanie własnej popularności, na co PiS się nie zgadza. Zdaniem PiS prokuratura powinna zabronić Kopacz wykorzystywania stanowiska premiera do korzystnego prezentowania się podczas zwoływanych przez nią w różnych miastach posiedzeń rządu.

PiS podkreśla, że podróżując na te posiedzenia pociągami, Kopacz zaczepia innych pasażerów, udaje, że interesuje się ich sprawami, a także uprawia nielegalną kampanię, w ramach której dobrze wygląda. Co oczywiście nie jest trudne, gdy jeździ się kupionym za miliony euro pendolino. Jak premier Kopacz jest taka odważna, to niech wsiądzie do nocnego osobowego Przemyśl–Szczecin i zobaczymy, czy gdy rano wysiądzie, nadal będzie tak dobrze wyglądała.

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj