Podwójny, noworoczny numer POLITYKI już w kioskach
Numer specjalny POLITYKI na Nowy Rok - Ludzie Roku 2011. Przeczytaj, o kim i o czym będzie się mówiło w najbliższych 12 miesiącach.
Okładka noworocznej POLITYKI
Polityka

Okładka noworocznej POLITYKI

 

W numerze między innymi:

Tematy na Nowy
2010: Świat o zmierzchu. 2011: Narodziny nowej cywilizacji? - Marek Ostrowski pisze o niepokojach społecznych, które dotykają i będą dotykać Zachodnią cywilizację. Zaś Jacek Żakowski rozmawia z Ivanem Krastevem, filozofem i politologiem, o epoce po Wikileaks, histerii elit i zbliżającym się dyktacie emerytów.

Poza tym Mariusz Janicki i Wiesław Władyka piszą o katastrofach, jakie nawiedziły nasz kraj w 2010 roku, Janina Paradowska o raporcie po-Smoleńskim, a Adam Grzeszak - o trwałej zapaści PKP.

 

Wideo: Jerzy Baczyński, Redaktor Naczelny POLITYKI, zapowiada numer noworoczny.


Dalszą część numeru zajmuje specjalna sekcja
LUDZIE ROKU 2011
.

Kogo z nich nie znacie? Czego o nich nie wiecie?

Zapraszamy na spotkanie z ludźmi, o których będzie się mówić w rozpoczynającym się roku. Z różnych powodów. Ze względu na ich znaczenie w polityce – polskiej i światowej – oraz wpływ na nadchodzące zdarzenia. Będą autorami lub sprawcami ważnych i ciekawych wydarzeń kulturalnych czy sportowych. Albo są uczonymi, których prace i odkrycia wkrótce mogą odmienić nasze życie. Ogólnoświatowy kryzys silnie potrząsnął ustalonymi na przełomie XX i XXI w. hierarchiami – w polityce, gospodarce i w innych dziedzinach. Powstaje nowy porządek z nowymi liderami. Warto mu się przyjrzeć. Warto poznać niebanalne, często wręcz zadziwiające biografie ludzi, od których, w różnych obszarach, zależy to, jak jest dzisiaj i jak będzie jutro.

 

Zobacz pełny SPIS TREŚCI >>

Kup e-wydanie >>

UWAGA - zobacz ważny komunikat w sprawie dostępności POLITYKI w różnych miastach w kraju >>

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną