O Polityce

Marcin Rotkiewicz doceniony

Marcin Rotkiewicz Marcin Rotkiewicz Michał Mutor / Agencja Gazeta

Miło nam poinformować, że nasz redakcyjny kolega, dziennikarz działu naukowego POLITYKI Marcin Rotkiewicz został wyróżniony w konkursie im. Karola Sabatha organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Dziennikarzy Naukowych. Jury w składzie prof. dr hab. Magdalena Fikus, dr hab. Marcin Grynberg, Dariusz Kortko, Krzysztof Michalski, Judyta Watoła doceniło rozmowę Marcina z dr. Piotrem Naskręckim, entomologiem z Uniwersytetu Harvarda i dyrektorem Laboratorium Bioróżnorodności w Mozambiku o hodowaniu pasożytów na własnej skórze i ochronie przyrody w Afryce (

Polityka 49.2016 (3088) z dnia 29.11.2016; Do i od Redakcji; s. 106
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.