O Polityce

Europejskie Centrum Solidarności

Polityka

W nawiązaniu do tekstu Agnieszki Sowy „Pierwsza rodzina” (POLITYKA 5) informuję, że Jerzy Borowczak nie jest i nigdy nie był dyrektorem Europejskiego Centrum Solidarności – od marca 2011 r. nieprzerwanie funkcję tę pełni Basil Kerski, którego poprzednikiem był o. Maciej Zięba. Jerzy Borowczak nie mógł być dyrektorem ECS w opisywanym czasie (lata 2003–04) także dlatego, że instytucja ta została powołana dopiero w 2007 r.

Polityka 8.2017 (3099) z dnia 21.02.2017; Do i od Redakcji; s. 128

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.